Copyright 2024 - Асоціація Святого Духу за об’єднання світового християнства

1. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю, знайти свою первісну батьківщину та встановити первісний ідеал творення — Царство Небесне на землі та небесах.

2. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю і шануючи Небесного Батька й Істинних Батьків, стати сім’єю, яка представляє Всесвіт і є його центром, та виконати обов’язок шанобливих дітей сім’ї, відданих громадян своєї країни, праведників світу та сім'ї святих дітей небес і землі.

3. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю, створити царську сім’ю, втіливши чотири сфери шімджон та три царських права.

4. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю і втіливши ідеал творення Небесного Батька — велику сім’ю Всесвіту, створити світ свободи, миру, єдності та щастя.

5. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю, щодня сприяти скорішому об’єднанню небесного світу як суб’єкта і земного світу як об’єкта.

6. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю, стати сім’єю, яка, представляючи Небесного Батька й Істинних Батьків, спрямовує небесну удачу і передає благословення Небес іншим.

7. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю, жити заради інших, щоб таким чином заснувати світ культури шімджон, пов’язаний з первісним родоводом.

8. Ми, сім’я, як господарі Чонільґук, присягаємось: керуючись істинною любов’ю і ввійшовши в епоху Чонільґук, заснувати сферу звільнення та повної свободи в Царстві Небесному на землі та небесах, втіливши ідеал єдності в любові між Богом і людьми завдяки абсолютній вірі, абсолютній любові й абсолютній покорі.