Copyright 2024 - Асоціація Святого Духу за об’єднання світового християнства

"БОЖА ІДЕАЛЬНА СІМ’Я ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ГРОМАДЯН ЧОНІЛЬҐУК, ДО ЯКОЇ ЗАКЛИКАЄ БОГ"

Преподобний доктор Мун Сон Мьон
Святкування Місу (88-го дня народження) преподобного доктора Мун Сон Мьона
23 лютого 2007 р., Палац небесної праведності, Республіка Корея

Шановні колишні та діючи президенти країн, гості з Республіки Корея та інших країн світу, які люблять мир і зібралися з різних куточків землі для того, щоб відсвяткувати цей день!
Разом з моєю дружиною доктором Хан Хак Джа та всією моєю родиною хочу привітати вас на цій події. Від усього серця ми хотіли б висловити вам щиру подяку за ті зусилля, що ви робите на передовій, аби зробити свій внесок у розвиток Федерації всесвітнього миру та побудувати мир для всього людства.
Як вам, напевно, добре відомо, в 2004 році мене було визнано Королем миру під час Церемонії коронації, що спочатку відбулася в приміщенні Сенату Сполучених Штатів Америки, а потім у Корейській Національній Асамблеї. Після цієї церемонії, 12 вересня 2005 року в Нью-Йорку я заснував Федерацію всесвітнього миру. Спираючись на переможну основу закладену цими подіями, 13 червня 2006 року стало можливим проведення Церемонії входження до Палацу небесної праведності (Чонджонґун) та Церемонії коронації Істинних Батьків, як Короля та Королеви всесвітнього миру. Всі ці події були кроками на шляху створення Чонільґук — справжнього Царства Небесного на землі.
Небесне провидіння швидко та постійно розвивається. На цьому шляху заснування Чонільґук один день можна відчувати як тисячу років, і тисячу років – як один день.
Шановні лідери з різних країн світу, 2007 рік, або сьомий рік Чонільґук є ювілейним роком у провидінні. У цей святий рік сьогоднішній день має особливе значення, оскільки сьогодні мені виповнюється 88 років, а моїй дружині пані Хан Хак Джа – 65 років. Для того, щоб відзначити цей важливий день та поновити нашу рішучість, я хочу передати вам послання, яке є коротким викладом тих послань Небес, які я разом з моєї дружиною та трьома поколіннями Істинної Родини передав шести з половиною мільярдному людству протягом останніх двох років. Мета цього послання полягає в тому, щоб іще раз нагадати вам про вашу роль та місію з точки зору Божого провидіння та про важливість епохи, в якій ви живете. Це послання має назву «Божа ідеальна сім’я та відповідальність громадян Чонільґук, до якої закликає Бог».

Божа мета творення та абсолютна статева мораль

Шановні пані та панове!
Як ви вважаєте, у чому полягає Божа кінцева мета, з якою Він створив людство? Вона полягає в тому, щоб відчути радість від створення ідеальних сімей, сповнених істинної любові. Як виглядає така сім’я? Коротко кажучи, це гармонійна зразкова ідеальна сім’я, в якій шанують Бога як свого Батька, перебуваючи з Ним у стосунках батька та дітей.
Прагнучи створити зразкову ідеальну світову родину, Бог створив Адама та Єву як прабатьків людства. Він без залишку присвятив усього Себе тому, щоб виховати їх як Своїх сина та доньку, які б стали втіленням усього Всесвіту, посередниками між духовним і фізичним світами та господарями всього творіння. Щоб вони стали тими, кого буде пов’язувати з Ним істинна любов, істинне життя та істинний родовід.

Абсолютна статева мораль

Пані та панове, Адам та Єва повинні були створити зразкову ідеальну сім’ю, в якій панував би мир. Бог, будучи Абсолютною Істотою, створив людей як Своїх дітей для того, щоб прищепити їм абсолютні цінності, які спираються на абсолютний стандарт. Отже, людство, дотримуючись цього абсолютного стандарту, повинне просуватися вперед, крокуючи Небесним шляхом. Це значить, що для того, щоб служити Богу, Абсолютній Істоті, як нашому Батьку, ми маємо пройти шляхом, призначеним нам долею. Інакше кажучи, для того, щоб стати особистостями, схожими на Бога, які зможуть носити ім’я синів та доньок Абсолютної Істоти, людству потрібно постійно вдосконалювати себе. Для цього необхідно дотримуватися встановленого Богом абсолютного стандарту. Сутність цього стандарту полягає в слідуванні принципам абсолютної статевої моралі.
По-перше, необхідно жити, дотримуючись абсолютної статевої моралі, або, інакше кажучи, стандарту абсолютної цнотливості до шлюбу. Всі люди, без виключень, після народження проходять період росту. Коли ми є немовлятами, а згодом маленькими дітьми, ми перебуваємо під захистом батьківської любові, у безпечному та надійному оточенні. Потім ми входимо в період нашої юності, що є ознакою початку нового динамічного життя. Таким чином ми розпочинаємо шлях становлення абсолютної людини ― внутрішньо вдосконалюючи свою особистість і зовнішньо досягаючи стану статевої зрілості. Однак є абсолютна умова, яку саме в цьому віці люди повинні виконати за будь-яких обставин, ― вони повинні зберегти свою цнотливість.
По-друге, зразок абсолютної статевої моралі має бути встановлено в подружніх стосунках. Небесний закон абсолютної вірності є ціннішим за саме життя. Чоловік та дружина є вічними партнерами, що дані один одному Небесами. Народжуючи дітей, вони стають співтворцями істинної любові, істинного життя та істинного родоводу, вони стають першоджерелом того, що є абсолютним, унікальним, незмінним та вічним. Хіба люди, які зберегли свою цнотливість до шлюбу та яких Бог пов’язав у чистоті подружніми узами, зможуть, звернувши з Небесного шляху, піти в неправильному напрямку?
Пані та панове, абсолютна статева мораль ― це найвеличніше Боже благословення, яке Він передав у спадщину людству. Адже не можливо стати досконалою особистістю та досягти духовної зрілості, не дотримуючись стандарту абсолютної статевої моралі. Більше того, Бог не зможе зайняти положення Бога-особистості, Бога у плоті, не встановивши з допомогою досконалої людини стандарту абсолютної статевої моралі в істинній родині.
Отже, якби Адам та Єва, слідуючи принципам абсолютної статевої моралі, досягли особистісної досконалості, або, інакше кажучи, вдосконалили б себе як особистість у відповідності до Божої волі, та з Божого благословення вступили в подружні стосунки, вони б досягли повної єдності з Богом. Тоді б Він перебував у їхньому союзі. У цьому випадку їхні діти були б пов’язані зі святим порядком любові й насолоджувалися б безпосередніми стосунками з Богом, як своїм Батьком.

Атрибути істинної любові

Як можна охарактеризувати істинну любов? Її сутність полягає в тому, щоб віддавати та жити заради інших, заради спільного блага, а не чекати уваги до себе. Істинна любов віддає і, забуваючи про це, з радістю продовжує віддавати знову і знову. Ми знаходимо її в радісному та люблячому серці матері, яка колише дитину, годуючи її грудьми. Істинна любов є жертвенною любов’ю, як у випадку з шанобливим сином, котрий отримує найбільше задоволення, служачи своїм батькам та шануючи їх.
Люди, пов’язані узами істинної любові, навіть перебуваючи разом вічно, будуть відчувати тільки радість. Істинна любов здатна притягти все творіння у Всесвіті до їхніх ніг, і навіть Бог прийде, щоб поселитися в них. Варто їм потягти за собою Всесвіт, і навіть Бога, як ті підуть за ними. У світі немає нічого, що можна порівняти з цінністю істинної любові. Справа в тому, що вона має силу, здатну усунути всі перешкоди, які створили грішні люди, включно з національними кордонами, расовою приналежністю і навіть релігійними протиріччями.
Основні атрибути істинної любові – це її абсолютність, унікальність, незмінність та вічність. Кожен, хто практикує Божу істинну любов, житиме, радіючи разом з Богом, та насолоджуватиметься правом брати в усьому однакову з Ним участь. Отже, абсолютно необхідною умовою для входження у Царство Небесне є життя, прожите заради інших, життя, сповнене істинної любові.

Царство Небесне та істинна любов

Що собою являє Царство Небесне? Коротко кажучи, Царство Небесне ― це світ, сповнений Божої істинної любові. Істинна любов є його основою. Це світ, де істинна любов є як зовнішньою формою, так і внутрішнім змістом у кожному його куточку. Це світ, де життя як починається з істинної любові, так нею й закінчується. У цьому світі живуть люди, які народжуються в істинній любові, живуть у ній та входять у її лоно, крокуючи шляхом істинної любові до духовного світу.
Царство Небесне ― це світ, де немає місця антагонізму та заздрощам, адже там усі природно живуть на благо інших. Це світ, у якому гроші, слава або сила не мають влади. У ньому успіх кожного є спільним успіхом, а радість кожного є спільною радістю, і кожен віддає перевагу тому, що спрямоване не загальне благо.
Царство Небесне ― це світ, сповнений повітрям істинної любові, де все нею дихає. Це світ, де життя пульсує будь-де й будь у чому. Його мешканці пов’язані між собою Божими кровними узами. У ньому весь світ і всі його мешканці взаємопов’язані нерозривними стосунками, подібно до клітин нашого тіла. Це світ, де виключно панує істинна любов, яка по своїй суті є Божою любов’ю. Відповідно, Бог теж існує заради неї.

Важливість родоводу

Чи знаєте ви, що завдавало Божому серцю найбільшого болю, наповнюючи його тугою протягом усієї історії з моменту гріхопадіння Адама та Єви? Це була втрата Богом Свого родоводу, разом з яким було втрачено братсько-сестринські стосунки і, зрештою, право власності. Також було втрачено родовід, цінніший за саме життя. Плоди істинної любові та істинного життя так і не дозріли.
Пані та панове, родовід цінніший за життя та важливіший за любов. Він створюється саме завдяки поєднанню життя та любові. Неможливо встановити родовід, коли немає життя чи любові. Отже, серед трьох властивостей — любові, життя та родоводу — саме родовід є плодом. У Божому родоводі є сі́́м’я істинної любові та тіло істинного життя.
Отже, щоб стати ідеальними людьми, якими нас бачить Бог, а саме людьми ідеального характеру, та створити ідеальні сім’ї, передусім нам потрібно бути пов’язаними з Його родоводом. Більше того, тільки в цьому випадку з’явиться Божа батьківщина, ідеальна країна.
Будь ласка, запам’ятайте, що скільки б я не казав про родовід, його важливість важко переоцінити! Адже серед усіх існуючих стосунків стосунки між батьками та дітьми є найважливішими. Будь ласка, закарбуйте у своїх серцях, що передати людству Божий родовід та встановити його навіки можна лише у стосунках кровної спорідненості, які існують між батьками та дітьми.

Благословення змішаних шлюбів

Протягом історії наш зв’язок з родоводом сатани спричинив велику кількість страждань. Людство повинно рішуче розірвати цей зв’язок, отримавши щеплення від коріння родоводу Істинних Батьків. Ми не повинні безглуздо закінчувати наше життя, залишаючись дикими оливковими деревами. Де знаходиться шлях, котрий дозволить вибратися з цього порочного кола?
Це можливо тільки завдяки Благословенню на шлюб. Отримавши його від Істинних Батьків, які належать до істинного небесного родоводу, ви отримаєте милість щеплення від істинного оливкового дерева. Не змінивши рід, неможливо змінити сі́м’я. Змішаний шлюб є найкращим шляхом, що дозволить, отримавши Благословення на шлюб від Істинних Батьків, відновити людство в положенні Божих дітей. Це велика робота, яка дає змогу, подолавши бар’єри між расами, культурами, країнами та релігіями, створити єдину з Богом сім’ю людства. Це дійство, завдяки якому можна позбавитися від будь-якої ворожнечі. Благословення шлюбу — це свята церемонія зміни родоводу, відтворення людства, що відбувається завдяки Істинним Батькам, Королю та Королеві миру, через яких Бог проявляється у плоті для того, щоб вершити Своє провидіння в сучасному світі.
Перед вами відкрилася можливість змінити свій родовід, узявши участь у церемонії святого вина, що є даром Істинних Батьків. На вас покладено місію ― навчити всіх інших, що єдиний шлях встановлення мирного ідеального світу на землі полягає в практиці у житті принципу абсолютної статевої моралі, отримавши благословення змішаного шлюбу.

Сім’я, де в гармонії живуть три покоління

Сім’я встановлює взірець гармонійного співіснування. Зразковою ідеальною гармонійною сім’єю можна назвати родину, у якій батьки і діти люблять і шанують один одного, чоловік і дружина довіряють та кохають один одного, а брати і сестри довіряють і розраховують один на одного, живучи в єдності. Це означає, що вам потрібно створити істинну сім’ю, в якій стовбур істинної любові проростає з кореня істинної любові та приносить її плід.
Таким чином, три покоління — дідусь і бабуся, батьки та онуки — повинні жити разом в одній сім’ї, служачи вічному Богу. Зрозумійте, що відповідальність створення такої сім’ї Чонільґук покладена на родових месій, також це є місією Послів миру та бажанням Бога.
Вам треба створити такі сім’ї, за якими б сумував Бог, сім’ї, до яких би Він прагнув повернутися після мандрів. Ви повинні створити сім’ї, в які Він зможе вільно приходити як Батько, Котрий навідується до Своїх дітей. Це і є життя служіння та пошани до Бога. У такій родині Бог стає вертикальним Суб’єктом совісті, слідуючи якому, ваша душа теж займає положення вертикального суб’єкта відносно вашого тіла, і таким чином вони досягають єдності. Це місце, в якому досягають досконалості чотири сфери любові, або чотири сфери серця, а саме: батьківська, подружня, дитяча та братсько-сестринська любов. Тільки в такій сім’ї верх і низ, перед і тил, ліва і права сторони поєднуються в одне єдине ціле у сферичному русі. У результаті виникнуть зразкова ідеальна Божа сім’я, країна й королівство миру, які існуватимуть вічно.
Це означає, що нам потрібен рух за створення суспільства, яке спирається на ідеї взаємозалежності, спільного правління та загальної етики. Нам потрібно зробити людство однією великою сім’єю, знищивши не тільки перешкоди в душах людей, але й державні кордони. Цей рух починається з однієї сім’ї.
У світі, що буде наповнений такими родинами, не буде потреби в адвокатах, прокурорах та суддях, у ньому будуть правити Небесний шлях та Небесний закон.
Хто краще за все буде знати про всі ваші хороші та погані вчинки? Це ніхто інший як ваші дідусі та бабусі, батьки, ваші чоловіки чи дружини та ваші діти. Чи існує якась проблема, яку неможливо вирішити в сім’ї? Коли батьки та діти, чоловіки та жінки, старші й молодші брати та сестри показують приклад життя заради інших, то хіба вони зможуть зробити щось недопустиме? Хіба вони підуть на те, щоб скоїти злочин? Світ, який керується Небесним шляхом та Небесними законами, є природнім світом, вільним світом істини та здорового глузду. Це світ «полудня» абсолютних цінностей, у якому немає жодної темної тіні.
Отже, кожен з вас має запам’ятати, що це наше провіденційне покликання — створити істинну родину. Це шлях, завдяки якому на землі буде засновано королівство всесвітнього миру.

Дуальна структура людини та духовний світ

Подивившись на людину під іншим кутом зору, ми побачимо, що, створивши людей, Бог наділив нас дуальними властивостями. Він створив наше фізичне тіло в якості зменшеної копії видимого, матеріального світу, а духовне «я» - в якості представника й господаря невидимого світу. Людина створена таким чином: після того, як вона проживе біля ста років у фізичному світі, її фізичне тіло перестає функціонувати, і вона природно переходить до невидимого духовного світу. Отже, хоча цей невидимий духовний світ не можна сприйняти фізичним зором, він є автоматичним та неминучим продовженням нашого існування на землі, вічною первісною батьківщиною людства, яку створив Бог.
Духовний світ дійсно існує. Цей світ не є плодом людської фантазії. Ми не стоїмо перед вибором, тому що це не таке місце, куди ми можемо піти, якщо забажаємо, або відмовитися, коли не захочемо туди йти. Так само як і Бог, духовний світ, який Він створив, є вічним та незмінним. Ми живемо в матеріальному світі в нашому фізичному тілі, маючи різноманітні стосунки з тим, що нас оточує. Схожим чином, у духовному світі, продовжуючи жити в духовних тілах, ми встановлюємо тісні стосунки з усіма явищами духовного світу.

Життя на землі необхідне для вдосконалення духовного «я»

У стосунках між духовним «я» людини та її фізичним тілом перше відіграє важливішу роль. Приблизно через сто років фізичне тіло зникає, тоді як дух, знаходячись поза часом та простором, існує вічно. Як би людина гарно не вдягалася чи харчувалася, вона неодмінно помре. Отже, до того як відправитися до духовного світу, ви повинні гармонійно поєднати фізичний та духовний аспекти свого життя та стати досконалою особистістю, в якої єдині душа і тіло. Іншими словами, на вас лежить відповідальність за те, щоб ваше духовне «я» досягло досконалості у фізичному тілі на землі, у матеріальному світі.
Проте це не означає, що духовне «я» досягає досконалості автоматично. Ваше духовне «я» досягне повної зрілості тільки тоді, коли протягом земного життя ви досягнете повної єдності між душею та тілом, практикуючи істинну любов.
Відповідно до Закону Небес, під час життя на землі всі ваші вчинки записуються всередині духовного «я». Отже, увійшовши в духовний світ, ви будете мати форму свого духовного «я», у якому в усіх деталях буде записано все ваше земне життя. Ваше духовне «я» чітко покаже, чи вели ви доброчинне життя, схоже на зрілий плід, чи ваше життя, немов червивий гнилий плід, було сповнене гріха. Отже, вас буде судити не Бог, а ви самі.

Життєвий шлях Істинних Батьків

Пані та панове! Сьогодні мені виконується вісімдесят вісім років, моє життя було сповнено тугою, неймовірними стражданнями та переслідуваннями. Третій Адам, Істинний Батько, повинен через відкуплення відновити всі помилки першого та другого Адамів. Завдання Істинних Батьків полягає не тільки в тому, щоб завершити місію Спасителя, Месії та Господа Другого пришестя, але й у тому, щоб виконати місію всіх засновників світових релігій.
На зразок того, як Бог творив цей Всесвіт, моє життя було великою роботою, спрямованою на відтворення людства, під час якої не можна було припуститися жодної помилки. Це був одинокий шлях, на якому мені не було навіть у кого спитати поради. Це був тернистий шлях через пустелю, який я повинен був пройти абсолютно наодинці, навіть Бог не міг допомогти мені. Безліч разів опиняючись на грані життя та смерті, харкаючи кров’ю, я змушений був підніматися знову і знову, немов птиця Фенікс із попелу, для того, щоб встановити зразок статевої моралі й виконати обіцянку, дану Богу. Без провини я шість разів опинявся у в’язниці. Вперше – під час навчання в Японії за те, що брав участь у підпільному визвольному русі, потім – за проповідування Слова Божого в Пхеньяні, де панував комуністичний режим, що встановився там відразу після звільнення від колоніальної залежності. Наступний раз ув’язнення відбулося за часів президента Лі Син Мана, вже після того, як Південна Корея отримала свою незалежність. Мало того, навіть у США, які так пишаються своєю демократією перед усім світом, я опинився у в’язниці. Хто насправді може зрозуміти життя, сповнене таких негараздів, яке я вів для того, щоб встановити зразок абсолютної моралі?
Моє життя було сповнене злиднів, однак прикусивши язика, я терпів заради страждаючого Бога та людства, яке знемагає в царині смерті. Навіть зараз, якби хоча б хто-небудь, зазирнувши в моє серце, висловив мені співчуття, то з моїх очей рікою полилися б сльози.
Пані та панове, як правило, коли людині виповнюється вісімдесят вісім років, вона має подивитися на прожите життя та спокійно готуватися до входу в інший світ. Однак моє життя зараз тільки починається.
Я так кажу не тому що маю багато особистих уподобань. Мені все ще потрібно виконати моє покликання та місію Істинного Батька, які полягають у тому щоб принести спасіння людству, що страждає в царині гріха, з якої не може вибратися.
Зараз настали революційні часи після пришестя Небес, часи збору врожаю. Протягом цього року я буду продовжувати напучувати всіх вас на шляху всесвітньої революції, спрямованої на спасіння людства. Будь ласка, давайте взявшись за руки, покрокуємо шляхом Божій волі та виконаємо нашу відповідальність та поклик.

Прихід епохи світового ідеального королівства миру

Шановні лідери!
Ви зараз живете в найблагословенніші та найцінніші історичні часи. Зараз я проголошую початок нової Епохи після пришестя Небес, епохи світового ідеального королівства миру. Цього так довго очікували мільярди ваших предків, які пішли до духовного світу. Не тільки засновники чотирьох великих світових релігій, але й мільярди добрих предків спустилися на землю, щоб направляти вас на Небесному шляху. Часи абсурдного й порочного світу, коли злі люди жили краще за інших, відходять у минуле.
Федерація всесвітнього миру покликана оновити існуючу ООН типу Каїна для того, щоб можна було втілити світ ідеального миру, який є вічним Божим ідеалом творення. Також вона повинна зіграти роль лідера ООН типу Авеля, котра діє на глобальному рівні, в якості нового світового ідеального королівства миру.
Федерація всесвітнього миру, свідками формування якої ви є, представляє Божу перемогу, плід крові, поту та сліз, що пролили Істинні Батьки, та надію, яку плекав світ. Вона буде відігравати роль королівства типу Авеля стосовно сучасної ООН, роль представника Чонільґук.

Наша місія в епоху після пришестя Небес

Епоха після пришестя Небес, яку відкрили Бог та Істинні Батьки, — це часи істотних змін. Ваша місія полягає в тому, щоб ця епоха забуяла квітами та принесла свої плоди благословення та благодаті.
Я вже казав, що Епоха після пришестя Небес ― це час, коли за допомогою Благословення шлюбів, що дають Істинні Батьки, відбувається відновлення істинного родоводу, що було втрачено через гріхопадіння Адама. У цю епоху потрібно завершити провидіння, пов’язане з Благословенням, на особистому рівні, рівні сім’ї, роду, народу та країни, пройшовши таким чином п’ять стадій.
Зараз настав час, коли, образно кажучи, сонце стоїть у зеніті так, що ніщо не відкидає тіні. Це передвіщає завершення Епохи до пришестя Небес, включаючи часи Старого, Нового та Завершеного Заповітів. Ці епохи вимагали величезного присвячення та відкуплення заради відтворення ідеалу. Однак зараз настали часи, схожі на ті, що були до гріхопадіння Адама, коли створювався світ первісного ідеалу. Часи серця, сповненого всеохоплюючої та всемогутньої істинної любові, коли духовний та фізичний світи, завдяки Істинним Батькам — Королю та Королеві миру, стають одним цілим. Іншими словами, це епоха об’єднаного мирного королівства на небесах та землі.
Пані та панове, зараз стало чітко зрозумілим положення, яке ви займаєте та місія, що лежить перед вами. Я вже пояснював, що завдяки Істинним Батькам, у сфері Божої благодаті, було прокладено шлях для людства, який дозволяє змінити свій родовід через церемонію святого вина, отримання Благословення на шлюб та створення істинних сімей. Кінцевий метод, що дає змогу заснувати мирний ідеальний світ тут на землі, полягає в тому, щоб отримавши Благословення на змішаний шлюб, жити, дотримуючись принципу абсолютної статевої моралі. Благословення змішаних шлюбів — це милість, за допомогою якої ви можете успадкувати Божий родовід. Зараз ви чітко розумієте, що місія, яку вас просить виконати Бог, полягає в тому, щоб однозначно вчити цьому інших. Більше того, зараз, як спадкоємці та дійсні представники Істинних Батьків, ви повинні вийти за рамки власних концепцій та світогляду для того, щоб виконати відповідальність, до якої вас закликає Бог.
Не можна гаяти час. Якщо ми не зможемо виконати поклик, відповідальність та місію, що дав нам Бог у цю епоху після пришестя Небес, настане день страшного суду.
Під час Церемонії входження до Палацу небесної праведності та Церемонії коронації Істинних Батьків, як Короля та Королеви всесвітнього миру, що було проведено 13 червня 2006 року, я проголосив 7 основоположних обов’язків та завдань, необхідних для того, щоб стати громадянами Чонільґук.
Лідери з усього світу, будь ласка станьте істинним принцами та принцесами, котрі живуть служачи Богу, як своєму Істинному Батьку, Богу, який є Королем миру для всього людства. Давайте через служіння та шанування Істинних Батьків — справжніх Короля та Королеви миру, встановимо світове ідеальне королівство миру у святу епоху процвітання. Давайте виконаємо обов’язок шанобливих дітей сім’ї, відданих громадян своєї країни, праведників світу та святих дітей небес та землі у вічному світі звільнення та повної свободи, де не існує потреби в Спасителі, Месії або Господі Другого пришестя.
Нехай буде створено зразкову ідеальну сім’ю, що затвердить сферу всесвітнього ідеалу, сферу звільнення та повної свободи! Давайте встановимо Королівство добра, де люди зможуть насолодитися справжнім абсолютними, унікальним, незмінним та вічний миром! Нехай буде встановлена Батьківщина всесвітнього миру, що буде оспівана у віках!
Нехай Боже благословення вічно буде з вашими сім’ями, країнами та всім світом!

Дякую за увагу.