Copyright 2024 - Асоціація Святого Духу за об’єднання світового християнства

Найпоширеніші запитання про Церкву Об'єднання

Найпоширеніші запитання про Церкву об'єднання

Ні, Церква об’єднання не є сектою у звичайному розумінні цього слова. Вона почалася як новий релігійний рух, який швидко поширювався і закликав до корінних змін, члени якого жили й діяли за своїми переконаннями. Існуючі церкви та істеблішмент відчули загрозу і у відповідь повісили на нього ярлик небезпеки. У нашій країні синонімом “небезпеки” є слово “секта”. Наша відповідь - проковтнути всі переслідування і продовжити з любов’ю робити свою справу.

Історія показує, що нових релігійних лідерів завжди ганьбили і переслідували. Ісус, наприклад, був затаврований як «богохульник» із боку релігійних лідерів свого часу. А перші покоління християн зазнавали суворих переслідувань у Римській імперії. Як кажуть, якщо в тебе немає ворогів, значить, ти погано працював. Протидія - це природно, нам не треба звертати на неї уваги. Час усе розставить на свої місця.

Члени Церкви об’єднання - це люди з будь-якої релігії (або невіруючі), які отримали Благословення на шлюб від Істинних Батьків. Отримання Благословення не є навертанням до нової віри. Члени Церкви об’єднання називають себе корейським словом шікку - членами однієї великої родини, яка виходить за рамки релігії та національності.

Усі члени Церкви об’єднання приймають Ісуса Христа як Месію і Спасителя та вважають його єдинородним Сином Божим.

Біблія - це підручник, який навчає істині. Він був отриманий у свій час як одкровення від Бога. Місія святого писання - пролити світло істини на навколишній світ. Водночас, у Біблії багато моментів, поданих за допомогою символів та метафор.

Основне вчення церкви “Виклад Божого Принципу” первісно було написане корейською мовою. Щоб краще його зрозуміти, необхідно вивчати його в оригіналі. Ба більше, дуже добре, якщо людина окрім рідної мови володіє також іноземними.

Гроші на суспільну діяльність церкви надходять від її членів у вигляді добровільних пожертвувань. Коли громада робить усе своїми силами і за власний кошт, це стимулює розвиток свідомості господаря. Проте, буває, що під особливі проекти шукаються спонсори чи подаються заявки на отримання грантів.

Мета діяльності осередків церкви - вивчення, практика і  поширення ідей Божого Принципу. Бажаний результат - це поява громади благословенних сімей, які втілюють істинну любов. Робота з молоддю має на меті спричинити позитивний вплив на культуру українського суспільства шляхом виховання сімейних цінностей і здорового способу життя.

Ні, це не так. На щорічних церемоніях Благословення святе вино випивають тисячі і навіть десятки тисяч чоловік і жінок. Якби кожен випив хоча б по краплині крові доктора Муна, то в нього б узагалі не залишилося крові. Процес виготування святого вина тривалий і трудомісткий. Воно заготовляється з рослин і плодів, які символізують землю, воду і повітря. Загалом туди входить 21 елемент.

У церкві нікого не змушують одружуватися з певною людиною. Також, не треба шукати в Церкві об’єднання собі чоловіка чи дружину, це не шлюбна агенція. Справді, у церкві практикується шлюб за домовленістю. Для цього людина сама повинна виявити бажання після належної підготовки до шлюбу і виконання всіх потрібних умов. Раніше доктор Мун власноручно підбирав пари. Коли кількість бажаючих різко зросла, він почав робити це за світлинами. На сьогодні рада старійшин церкви на спеціальному семінарі пильно вивчає заявки всіх кандидатів, їхні індивідуальні особливості та сумісність характерів, і розглядає можливість утворення з них подружніх пар. Але це не більше, аніж рекомендація: остаточне рішення прийняти рекомендовану людину як наречену або нареченого чи ні залишається за самими людьми. У майбутньому діти разом із батьками вибиратимуть собі пару. Зазначимо, що серед членів церкви немало подружжів, які самі обрали собі пару та взяли шлюб. Також, варто пам’ятати, що на цей час у світі укладається більше шлюбів за домовленістю, аніж вільних шлюбів.

Більше про підбір пар тут.